Podporujeme

Podporujeme

Český Florbal

Jsme hlavním partnerem Českého florbalu a české florbalové reprezentace. Pivo Holba je oficiální pivo Českého florbalu. Myslíme si totiž, že ke sportu pivo rozhodně patří. A je úplně jedno, zda si jej dáte v hale na tribuně v zápalu fandění, nebo se jím zchladíte a doplníte vitamíny po vašem sportovním výkonu. A proč jsme si vybrali zrovna florbal? Je nám zkrátka blízký. Máme rádi čistotu hry a nefalšované nadšení ze sportu, čímž se náš florbal prezentuje. Ryzí sport = ryzí pivo. Věděli jste, že v roce 2024 uplyne 30 let o historicky prvního ročníku nejvyšší soutěže u nás?

Jesenické návraty

Rádi podpoříme projekty, které mají význam a zároveň s námi aspoň trochu souvisí. Mezi ně jednoznačně patří také celorepublikový portál plný turistiky Jesenickenavraty.cz. Jeho cílem je inspirovat nás krásami Jeseníků a blízkého okolí. Sami jsme pyšní na to, že můžeme být součástí této nádherné krajiny. Vždyť právě naše piva Šerák a Keprník vděčí Jeseníkům za své jméno, hrdost a jedinečnost. 

Horská služba

Jsme hrdým partnerem Horské služby Jeseníky. Velice si vážíme jejich práce, která je pro ně spíše posláním. Tito „červení andělé“ se ladně pohybují po svazích hor v jakémkoliv počasí. Když je nepotřebujeme, nejspíš si jich ani nevšimneme. Jakmile se ale přihodí nějaké nehoda a nedokážeme si sami pomoci, brzy spatříme jejich červené bundy a tváře plné odhodlání nás zachránit. Díky Horské službě je život v horách více bezpečný i radostný.  

CHKO Jeseníky

Jsme si plně vědomi, že Jeseníky jsou jedním z vůbec nejvzácnějších míst u nás. Ukazují nám drsnou, ale zároveň krásnou tvář přírody. Díky své jedinečnosti nemají ve střední Evropě obdoby. Jsme náležitě hrdí na to, že se naše Holba – Ryzí pivo z hor – rodí právě v tomto nádherném regionu, a to již od toku 1874. Chceme vrátit majestátním Jeseníkům to, co nám dávají, a proto je pro nás partnerství s CHKO jasnou volbou. Podporujeme je nejen finančně, ale už téměř 17 let společně sázíme stromy v nejohroženějších koutech Jeseníků.

Vítejte

Pro vstup na stránky
musíte být starší 18 let.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.