Zveme vás na Pivovarské slavnosti do Holby

29/8/2023

Zveme vás na Pivovarské slavnosti do Holby

V sobotu 2. září se otevřou brány pivovaru Holba v Hanušovicích pro všechny milovníky dobrého piva, hudby a zábavy. Těšit se můžete na kapelu DESmod, Walda Gang nebo Katarínu Knechtovou, na čepu budou všechna piva Holba, soutěžit se bude o hodnotné ceny a  novinkou bude škola čepování piva. V ceně vstupenky na Pivovarské slavnosti je neomezená konzumace piv, vybraných nealko nápojů a děti do 140 cm mají vstup zdarma.

„Každoroční oslavy piva v Hanušovicích jsou pro nás velký svátek. Areál pivovaru Holba se naplní hosty, až do noci hraje skvělá hudba, naše pivo se čepuje dokonale vychlazené a všude vládne pohoda,“ říká Lenka Kadlecová, brand manager pivovaru Holba a s úsměvem dodává: „Takže neváhejte a přijďte si k nám do pivovaru v sobotu užít zábavu pod širým nebem s Jeseníky za zády.“

Hudební a pivní program

Oslavy vypuknou ve 12:30 a na dvou scénách se budou střídat hudební interpreti. Na Šerák stage vystoupí například Šrouby a Matice, Thom Artway, Katarína Knechtová nebo Walda Gang. Druhá scéna nese příznačný název Horská stage, kde bude hrát na Husý krk, Wraní Woko, Pěnička nebo třeba kapela Sammael. Návštěvníci se můžou těšit na první ochutnávku nefiltrovaného ležáku Václav 12 z edice Sládkův Tip, přímo z tanku čepovaného Šeráka a Keprník a na závěr tradičně patří velkolepému ohňostroji, který rozzáří nebe nad jesenickými horami.

Tip pro lovce zážitků

V průběhu festivalu čeká fanoušky škola čepování piva pod vedením zkušených odborníků. Dozvíte se, jak správně pečovat o pivo, aby byla jeho chuť prvotřídní, a následně si to své načepované vypijete až do dna. Třešničkou na dortu bude předpremiéra videoklipu kapely O5 A Radeček. Hosté Pivovarských slavností tak jako první uvidí oficiální klip k písni Hory, který vznikl ve spolupráci se značkou Holba. Kapela si navíc ke slavnostní předpremiéře klipu připravila pro návštěvníky malé překvapení. Podrobné informace o programu najdete na www.pivovarskeslavnosti.cz.

Vstupenky si můžete koupit do pátku 1. září v předprodeji za 490 Kč zde nebo ve Značkové prodejně pivovaru Holba. V den konání Pivovarských slavností budou vstupenky k dispozici online i na místě za 590 Kč.

Vítejte

Pro vstup na stránky
musíte být starší 18 let.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.