Za sto gólů ryzí odměna! Holba obdaruje týmy napříč florbalem

10/11/2022

Za sto gólů ryzí odměna! Holba obdaruje týmy napříč florbalem

Český florbal spustil ve spolupráci s dlouholetým partnerem, pivovarem Holba, jedinečný projekt pro seniorské týmy napříč soutěžemi s názvem Holba 100. Týmy, které dosáhnout mety 100 vstřelených branek, získají karton, ve kterém je dvacet čtyři půllitrových piv nejlepší jedenáctky oceněné v prestižní degustační soutěži České Pivo 2021 - Holby Šerák, ryzího piva z hor.

A nejen to! Vyhrát můžete také posezonní rozlučku.

Projekt Holba 100 je věnován všem seniorským týmům od Divize a 2. ligy žen níže, tedy i všem mužským a ženským týmům působícím v regionálních soutěžích. Každý tým, který v základní části soutěže dosáhne na metu stovky vstřelených branek, čeká odměna. Cílem projektu je přenést dlouholeté partnerství i jako podporu na nižší úrovně florbalu a odměnit tak týmy, kteří hrají aktivně a baví se florbalem.

“Holba je dlouholetý partner florbalu, který podporuje národní tým, elitní florbal či projekt Street Floorball League. Nyní je naším společným cílem partnerství promítnout napříč florbalem. Cílem je zapojit a ocenit týmy z nižších soutěží a věnovat jim zaslouženou odměnu za jejich sportovní úspěch v podobě překonání mety 100 branek v základní část sezony. Rádi bychom je společně motivovali dále se florbalem bavit,“ přibližuje nastavení projektu Roman Urbář, ředitel marketingu a komunikace ČF.

„Pivovar Holba chce být dlouhodobě nejen partnerem Českého florbalu, ale všech florbalových týmů napříč republikou. Dělat sport s láskou a radostí je nejen téma národních a elitních týmů, ale právě těch, jejichž zápasy se nevysílají v televizi. Sportovní úspěch podle nás patří všem. I proto jsme rádi, že společně s Českým florbalem můžeme spustit projekt Holba 100, jehož cílem je motivovat a odměnit za sportovní výkon týmy z nižších soutěží.“ říká Ondřej Hnila, brand manager pivovaru Holba.

Vyhraj rozlučku!

Kromě toho mají oceněné týmy šanci se zapojit do velkého souboje o posezonní rozlučku pro celý mančaft, a to se vším všudy – pití, výborné jídlo, DJ a tak dále. O to všechno se vám v případě úspěchu postará Holba! Ve hře budou i další hodnotné ceny. Holba a Český florbal si připravili tuto aktivitu na druhou polovinu sezony, takže všechny týmy a jejich hráči, kteří přesáhnou metu 100 vstřelených branek se mohou těšit na možnost vyhrát další hodnotné odměny.

Vítejte

Pro vstup na stránky
musíte být starší 18 let.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.