Spolu s létem přichází do hospod Višňový ležák

14/6/2023

Spolu s létem přichází do hospod Višňový ležák

Spolu s přicházejícími letními dny určitě přijde vhod osvěžení v podobě správně vychlazeného netradičního piva. Ideální volbou je Višňový ležák, který vás osvěží svou plnou chutí a příjemnou hořkostí s příchutí višní. V tomto karmínově červeném, nefiltrovaném, spodně kvašeném ležáku se snoubí višňové tóny s typickou pivní chutí. Díky této vyváženosti mu přijdou na chuť nejen příznivci netradičních piv, ale i milovníci klasických piv.

Višňový ležák 12 je součástí nového projektu Sládkův Tip společnosti Pivovary CZ Group, ve kterém jsou zákazníkům v průběhu celého roku představována výjimečná a netradiční piva. „Cílem je zákazníkům a štamgastům zpestřit běžnou nabídku našimi pivními specialitami pod značkou Sládkův Tip. Višňový ležák u nás ale není žádnou neznámou. Slavili jsme s ním úspěchy již v minulých letech, a i proto jsme se ho do projektu Sládkův Tip rozhodli zařadit,“ říká Tomáš Pluháček, výrobně technický ředitel společnosti Pivovary CZ Group.

K dostání je od začátku června na čepu ve vybraných pivnicích a restauracích především na střední Moravě. Ručně stáčené pětilitrové soudky budou v prodeji regionálně v maloobchodních a velkoobchodních sítích či v některých hospodách.

Vítejte

Pro vstup na stránky
musíte být starší 18 let.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.