Přijďte na florbal do Holby – zahrát si, nebo se skvěle pobavit

3/6/2024

Přijďte na florbal do Holby – zahrát si, nebo se skvěle pobavit

Pivovar Holba letos připravil ve spolupráci s Českým florbalem dvoudenní sportovní akci pro hráče i fanoušky. V areálu pivovaru se bude konat o víkendu 8. – 9. června Street Floorball League, u které nebude chybět Ryzí pivo z hor, hudba a zábava.

Street Floorball League (SFL) je sportovní svátek pro florbalisty amatéry. Hraje se mimo klasickou sezónu i mimo haly. Přihlásit se můžou všichni ve věku nad 15 let, ať už je to parta kamarádů, rodina nebo spolužáci.

Přijďte na letní tour pod širým nebem

„Letošní sedmý roční SFL jsme chtěli, jako hlavní partner českého florbalu, pojmout trochu v jiném duchu. Běžně jsou zápasy jednodenní akcí, která se pořádá na náměstích velkých měst. Tentokrát jsme se však rozhodli připravit dvoudenní florbalový turnaj, který se uskuteční v srdci Jeseníků, přímo u nás v Holbě,“ říká Ondřej Hnila, Trade Marketing Manager a dodává: „Srdečně zveme všechny hráče i fanoušky florbalu a těšíme se na dva dny nabité adrenalinem, fair-play a nejlepším pivem.“ V areálu i před ním bude stanové městečko pro hráče a fanoušci se mohou těšit nejen na sportovní výkony a čepované Ryzí pivo z hor, ale také chill-out zónu, zorbing, školu čepování piva nebo exkurze do pivovaru. V sobotu večer, po skončení zápasů, je připraven bohatý hudební program a relax při západu slunce. V neděli si fanoušci florbalu užijí semifinále, finále a vyhlášení vítězů.

Přihlaste se na SFL a vyhrajte

I letos se mohou přihlásit do společné kategorie muži, ženy i smíšené týmy s pěti až deseti hráči, kteří jsou starší 15 let a v uplynulé sezoně 2023/2024 nenastoupili v Livesport Superlize, případně 1. lize mužů. U žen žádné omezení neplatí. Turnaj je určen i pro ty, kteří s florbalem nemají žádné zkušenosti.

„Pravidla jsou jednoduchá. Utkání se hrají ve formátu 3 na 3 bez gólmanů na malé branky a na hřišti o rozměrech 24x12 metrů. Jeden zápas trvá 12 minut superhrubého času, poslední minuta je čistý čas,“ říká Jan David, koordinátor projektu za Český florbal a doplňuje: „Na každém turnaji se podle počtu účastníků nalosují týmy do základních skupin, z nichž pak ti nejlepší postoupí do následného play-off a zahrají si o vítězství a hodnotné ceny.“ Přihlaste se na www.streetfloorball.cz.

Vítejte

Pro vstup na stránky
musíte být starší 18 let.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.