Letní osvěžení? Nová Holba Nealko čisté bez příchuti i Horské byliny Nealko

9/6/2022

Letní osvěžení? Nová Holba Nealko čisté bez příchuti i Horské byliny Nealko

Svěží nahořklá chuť piva láká o to víc, čím více stoupají venkovní teploty. Proto vám v letních dnech přijde k duhu nová Holba Nealko v ryzí variantě, čímž více vynikne samotná chuť nápoje plná darů jesenické přírody. Pokud jste si ale oblíbili další nealko variantu, Holbu Horské byliny, jejíž chuť je dokonale protkaná bylinkami z Jesenického regionu, můžete se na ni těšit v novém obalu. Oba nápoje mají obsah alkoholu max. 0,5% obj.

Holba Nealko čisté bez příchuti

Kdo si potrpí na autentickou chuť piva bez jakýchkoliv příchutí a zároveň preferuje nealko verzi, okouzlí ho naprostá novinka – Holba Nealko. Každým vypitým douškem jako byste se vydali na návštěvu Jeseníků, z jejichž přírody se piva hanušovického pivovaru rodí. Nové Holba Nealko se chuťově přibližuje ke klasické variantě s alkoholem, ale zároveň po jeho konzumaci můžete brzy usednout za volant nebo na kolo. Zakoupíte v plechovce, ve skle i na čepu.

Holba Horské byliny Nealko

Nealko pivo Holba Horské byliny je u nás naprosto jedinečné. Poctivým základem je ryzí pivo z Jeseníků, jehož chuť naprosto perfektně vybalancovává směs bylinek, jako jsou máta, heřmánek, řebříček, šalvěj, tomka vonná a mateřídouška. Čistotu přírodního nápoje podtrhuje fakt, že v Holbě Horské byliny nenajdete žádná přidaná barviva, konzervanty ani umělá sladidla. K dostání v nealkoholické verzi - obsah alkoholu max. 0,5% obj. Zakoupíte v plechovce i na čepu.

Zakoupíte: Pivoteka.cz, v regionálních prodejnách a řetězcích Billa (prodejny v regionu + Hranice, Brno Medlánky, Veselí nad Moravou), Globus (celá republika), MAKRO Velká Bystřice

Vítejte

Pro vstup na stránky
musíte být starší 18 let.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.