Holba věnovala z výtěžku Pivovarských slavností nadaci Pomněnka 15 000 Kč

1/11/2022

Holba věnovala z výtěžku Pivovarských slavností nadaci Pomněnka 15 000 Kč

Pivovarské slavnosti Holby nejsou jen svátek piva, ale také dobročinná akce, která pomáhá potřebným. Letos se pivovar Holba rozhodl věnovat 15 000 Kč Centru sociálních služeb Pomněnka, které pomáhá osobám s mentálním a kombinovaným postižením.

„Jsme hrdí, že naše pivovarské řemeslo může a umí pomáhat lidem v nelehké životní situaci. Letos jsme se rozhodli, že z každé vstupenky na Pivovarské slavnosti věnujeme část na dobrou věc. Spolupráce s organizací Pomněnka si velice vážíme a těšíme se na konkrétní výsledky naší pomoci,“ říká Ondřej Hnila, brand manager pivovaru Holba.

Centrum sociální služeb Pomněnka založila v roce 1992 paní Nataša Strakošová Vykydalová z iniciativy rodičů handicapovaných dětí. Organizace poskytuje sociální služby osobám s mentálním a kombinovaným postižením širokého věkového rozpětí již přes 20 let.

“Jsme pivovaru Holba velmi vděčni za tuto pomoc a krásný přístup. Naše organizace pečuje o osoby s mentálním a kombinovaným postižením ve věku 18-60 let a darované peníze využijeme na vybavení naší dřevařské dílny,” říká Nataša Strakošová Vykydalová, ředitelka organizace Pomněnka.

Co Pomněnka dělá:

  • podporuje všechny iniciativy osob s mentálním postižením, postižením více vadami a jejich rodin

  • zabezpečit trvalé zlepšení jejich životních podmínek.

  • prosazuje rovnoprávné postavení lidí s mentálním postižením

  • provádí osvětovou činnost

  • realizuje rehabilitační pobyty v horách, lázních, u moře

  • účastní se společenských akcí a spousta dalšího

Podrobnost o Pomněnce a jejích aktivitách najdete na www.csspomnenka.cz

Vítejte

Pro vstup na stránky
musíte být starší 18 let.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.