Holba pokračuje jako hlavní partner Českého florbalu

29/8/2023

Holba pokračuje jako hlavní partner Českého florbalu

Český florbal podepsal novou smlouvu s jedním ze svých nejvýznamnějších partnerů. I v nadcházejících minimálně 2 letech bude fungovat spojení mezi florbalem a hanušovickým pivovarem Holba.

Partnerství mezi Českým florbalem a pivovarem Holba ze společnosti Pivovary CZ Group naváže na předchozích úspěšných 6 let.

Během nich se pivovar ze srdce Jeseníků podílel na řadě projektů a úspěchů florbalu, jak domácích, tak i mezinárodních. Holba jakožto hlavní partner Českého florbalu je spojena s reprezentačními celky, superfinálovými bitvami či Livesport Superligou. Současně je od počátku partnerem projektu Street Floorball League či byla partnerem Mistrovství světa mužů 2018 a v uplynulé sezoně úspěšně odstartoval aktivační projekt Holba 100, díky němuž obdrželo karton piv Holba Šerák více než 300 týmů napříč celou republikou a pětice šťastlivců se navíc těšila z parádní klubové akce. Holba 100 je návazností na digitální aktivace ve formě volby nejlepších hráčů a hráček měsíce nejvyšších soutěží či pravidelně aktivuje své partnerství u světového šampionátu.

Jsme velmi rádi, že pivovar Holba bude spojen s florbalem i v dalších sezonách. Myslím si, že za celou dobu naší spolupráce jsme dokázali společně ujít pořádný kus cesty, a i fanoušci vnímají Holbu jako pevnou součást florbalu. Podpis smlouvy je pro nás významným partnerským krokem a jen potvrzuje, že dlouhodobá partnerství jsou pro nás prioritou a skvělé fungují pro obě strany,” říká prezident Českého florbalu Daniel Novák.

Prodloužení spolupráce s pivovarem Holba je skvělou zprávou pro celý florbal. Holba je jeden z našich nejvýznamnějších partnerů, který se snaží aktivovat své partnerství nejen s fanoušky, ale i s hráči a hráčkami například skrze velmi úspěšný projekt Holba 100. Těší nás, že zájem na pokračování ve spolupráci byl oboustranný. S Holbou jsme společně zažili velmi úspěšné projekty, ale i nepříjemné dopady covidové pandemie, což náš vzájemný vztah nakonec posílilo a velmi si vážím, jak se nám daří jej dále rozvíjet,“ shrnuje společnou cestu florbalu a Holby ředitel marketingu a komunikace Českého florbalu Roman Urbář.

 „Partnerem Českého florbalu jsme již od roku 2017 a s radostí jsme podepsali navazující dlouhodobou spolupráci, protože být oficiálním pivem Českého florbalu je pro nás čest. Florbal je sport, kde všichni hrají čistě, srdcem a kde si musí cestu k úspěchu každý „odmakat“. Podobné je to i u nás – bez poctivého řemesla, tradice, lásky k pivu a čistoty Jeseníků bychom nebyli Ryzí pivo z hor,“ říká Petr Hermély, marketingový ředitel společnosti Pivovary CZ Group.

„Holba je aktivním fanouškem nejen národních týmů, ale všech florbalistů a jeho příznivců. I proto jsme společně s Českým florbalem připravili projekt Holba 100. První ročník dopadl skvěle a hráči se na něj mohou těšit i v následující sezóně. S Českým florbalem je velmi dobrá spolupráce a jsem rád, že se Holba může dále pyšnit titulem oficiální pivo Českého florbalu a můžeme společně  vytvářet další zajímavé projekty a aktivity, které budou bavit jak fanoušky, tak hráče," dodává Ondřej Hnila, brand manažer pivovaru Holba.

Vítejte

Pro vstup na stránky
musíte být starší 18 let.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.