Holba na Pivovarských slavnostech finančně podpořila svého vážně nemocného kolegu a představila novou spolupráci s kapelou O5 A Radeček

6/9/2023

Holba na Pivovarských slavnostech finančně podpořila svého vážně nemocného kolegu a představila novou spolupráci s kapelou O5 A Radeček

Sobotní odpoledne v pivovaru Holba bylo plné překvapení, zábavy, dobrého piva a velkorysosti. Branami pivovaru prošlo 2. září neskutečných 3 500 fanoušků piva ze srdce Jeseníků a všichni se bavili až do poslední chvíle, kterou korunoval slavnostní ohňostroj, jenž rozzářil nebe nad nočními Jeseníky. Pivovarské slavnosti 2023 doprovázela skvělá hudba, Šerák a Keprník čepovaný přímo z tanků, škola čepování piva pod vedením zkušených bartenderů a třešničkou na dortu byla předpremiéra videoklipu kapely O5 A Radeček Hory a také charitativní akce na podporu holbáckého kolegy Radka.

„Bylo úžasné sledovat, jak si tři a půl tisíce návštěvníků užívá program, jak si vychutnávají atmosféru i naše pivo. K pohodovému průběhu přispěl i zážitek v podobě předpremiéry videoklipu Hory. Samostatnou kapitolou pak bylo předání symbolického šeku našemu kolegovi Radkovi, kterého autoimunitní nemoc připoutala na lůžko. Částka, která přispěje na jeho rehabilitaci, se nakonec vyšplhala na 120 tis. korun a všichni věříme, že i to svým dílkem pomůže Radkovi k návratu zpět do běžného života,“ říká Lenka Kadlecová, brand manažer pivovaru Holba.

Na dvou scénách se vystřídala pěkná řádka kapel: DESmod, Šrouby a Matice, Thom Artway, Katarína Knechtová, Walda Gang, Husý krk, Wraní Woko, Pěnička nebo třeba kapela Sammael. Atmosféra byla neskutečná a o zábavu nás nepřipravilo ani proměnlivé počasí. Návštěvníci mohli ochutnat první várku nefiltrovaného ležáku Václav 12 z edice Sládkův Tip a přímo z tanku čepovaného Šeráka a Keprník. Celkem se vypilo neskutečných 27 tisíc půllitrů z padesáti osmi výčepních kohoutů. V průběhu festivalu se mohli fanoušci Ryzího piva z hor naučit čepovat pivo a dozvěděli se, jak o něj pečovat, aby bylo prvotřídní.

Navíc si návštěvníci slavností užili nečekané překvapení. Na scénu dorazila šumperská kapela O5 A Radeček a členové kapely uvedli s velkou parádou předpremiéru svého nového videoklipu Hory. Oficiálně byla také představena spolupráce pivovaru Holba s kapelou O5 A Radeček na následující rok.

Celé slavnosti doprovázela charitativní akce na podporu Radka, pivovarského kolegy, kterého ze dne na den upoutala na lůžko autoimunitní nemoc. Výtěžek ze vstupného ve výši 20 000 Kč Společnost Pivovary CZ Group znásobila 6x a Radek tak dostal šek na 120 000 Kč a může projít nákladnou léčbou, která ho vrátí zpátky do života.

Vítejte

Pro vstup na stránky
musíte být starší 18 let.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.