HOLBA Horská 10 získala zlato na letošní soutěži O Zlatý pohár PIVEX 2023

3/5/2023

HOLBA Horská 10 získala zlato na letošní soutěži O Zlatý pohár PIVEX 2023

Prestižní soutěž O Zlatý pohár PIVEX se letos konala už po 31. a nezávislou odbornou porotu nejvíc zaujalo chutí, plností, vůní, hořkostí a řízem světlé výčepní pivo HOLBA Horská 10. Ta ovládla soutěž o Zlatý soudek a do Jeseníků putuje další zlato. V kategorii světlých výčepních piv zabodovala opět Holba Horská 10 a získala bronzovou medaili. Že se na Moravě vaří výborná piva, potvrdila i Holba Nealko, která si ze soutěže odnesla 3. místo v kategorii nealkoholických piv.

„Ocenění patří pivovarskému řemeslu, unikátním moravským surovinám -  hanáckému ječmeni, tršickému chmelu a křišťálové jesenické vodě a hlavně všem našim hanušovickým pivovarníkům, kteří vaří pivo s láskou. Medaile jsou pro nás pocta a spokojený štamgast, který se usmívá nad dobře načepovaným půllitrem, je sladká třešnička na dortu,“ dodává s úsměvem Luděk Reichl, sládek pivovaru Holba.

Vítejte

Pro vstup na stránky
musíte být starší 18 let.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.