Další specialitou z edice Sládkův Tip je svrchně kvašený SUMMIT ALE

26/4/2023

Další specialitou z edice Sládkův Tip je svrchně kvašený SUMMIT ALE

Zpestřete si prosluněné jarní dny osvěžujícím svrchně kvašeným pivem SUMMIT ALE. Jeho základ tvoří české a bavorské ječné slady, které určují plnost chuti a zlatou barvu.  Specifický charakter pivu dodává kombinace vybraných českých a amerických chmelů, zejména odrůd Summit a Willamette, díky kterým vyniká vyváženou lahodnou hořkostí a jedinečným chmelovým aroma s převládajícími kořeněnými a citrusovými tóny. 

Na čepu se ve vybraných pivnicích a restauracích, především na střední Moravě, začal objevovat od 17. dubna.

SUMMIT ALE je součástí nového projektu Sládkův Tip společnosti Pivovary CZ Group, ve kterém budou zákazníkům v průběhu celého roku představována výjimečná a netradiční piva. „Cílem je zákazníkům a štamgastům zpestřit běžnou nabídku našimi pivními specialitami pod značkou Sládkův Tip. Věříme, že si svrchně kvašený SUMMIT ALE vychutnají nejen znalci, ale i ti, kteří rádi objevují nové chutě a vůně piva,“ říká Tomáš Pluháček, výrobně technický ředitel společnosti Pivovary CZ Group.

Vítejte

Pro vstup na stránky
musíte být starší 18 let.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.